Το κόμμα σας

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Το κόμμα σας

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 06 Ιουν 2012, 12:28

με τις αρχές μας και έφαγα κράξιμο!


rain.... επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα, θα σου ζητήσω συγνώμη αφού το πήρες έτσι, αλλά δεν είχα αυτή τη διάθεση.
Απλά, διαφώνησα με το να ψάχνουμε τόσο, αν οι θέσεις μας είναι 19 ή 18 ή 21 ή 22. Τόσο απλά.
Δεν είναι του τύπου μου να "κράζω". Είναι όμως του τύπου μου να διαφωνώ όταν νομίζω.
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Rainmaker

Re: Το κόμμα σας

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 06 Ιουν 2012, 12:42

laskaris_vasilis έγραψε:
με τις αρχές μας και έφαγα κράξιμο!


rain.... επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα, θα σου ζητήσω συγνώμη αφού το πήρες έτσι, αλλά δεν είχα αυτή τη διάθεση.
Απλά, διαφώνησα με το να ψάχνουμε τόσο, αν οι θέσεις μας είναι 19 ή 18 ή 21 ή 22. Τόσο απλά.
Δεν είναι του τύπου μου να "κράζω". Είναι όμως του τύπου μου να διαφωνώ όταν νομίζω.


δηλαδή το βρίσκεις λογικό να βγαίνει ο ένας να λέει 21 αρχές, να βγαίνουν προχτές στην τβ να λένε 22 αρχές, να προσπαθείς να τις μετρήσεις και να μην βγαίνουν τα νούμερα σε μένα με το δικό μου μυαλό που είναι του μεσου κοινού πολίτη δεν μου φαίνεται ωραίο αυτό συνήθως δείχνει ότι ή δεν ξερουν οι ποιο πολλοι ποσες είναι οι αρχές του κόμματος που βγαίνουν να υποστηρίξουν ή ότι τους λένε λένε,

ας πούμε εσύ απάντησε πόσες είναι οι αρχές και ποιες ξεκάθαρα και συνοπτικά να τις καταλαβαίνει ο απλός πολιτης στο βίντεο μας πόσες είναι οι αναφερόμενες αρχές μπορείς να τις μετρήσεις?
http://www.youtube.com/watch?v=_i-Bq5Rca7w τίτλο το βίντεο λέει βασικές αρχές έχουμε κι αλλες?

Υ.Γ.: λυπάμαι αλλά εγώ κοιτάζω το μωρό δεν μπορώ να τρέχω για το κομμα μακάρι να μπορούσα οπότε περιορίζομαι σε συζητήσεις στο φορουμ όταν μπορώ.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Το κόμμα σας

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 06 Ιουν 2012, 13:43

Υ.Γ.: λυπάμαι αλλά εγώ κοιτάζω το μωρό δεν μπορώ να τρέχω για το κομμα μακάρι να μπορούσα οπότε περιορίζομαι σε συζητήσεις στο φορουμ όταν μπορώ


Αυτό που κολλάει;
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες