Περί golden boys και άλλα

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Περί golden boys και άλλα

Δημοσίευσηαπό anestis » 18 Απρ 2012, 22:24

+1000 @ omissman

Επίσης αν και δεν έχουμε δεσμευθεί επισήμως, θεωρώ αδιανόητο οι Βουλευτές να μην βοηθήσουν γερά και ποικιλοτρόπως το κόμμα.
Το καταστατικό, οι δομές και οι Αρχές μας μπορούν να στηρίξουν κάτι τέτοιο.
Ναι, κάποιος μπορεί να ανεξαρτητοποιηθεί και να κάνει ότι θέλει, συνέβη και σε Δημοτικό συμβούλιο στη Γερμανία, αλλά όλα είναι μέσα στη ζωή,
ούτε τα άλλα κόμματα έχουν περισσότερα εχέγγυα, εδώ υπάρχει βουλευτίνα του ΠΑΣΟΚ στη ΝΔ!
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: Περί golden boys και άλλα

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 18 Απρ 2012, 23:02

Γιώργο είναι πολλοστή φορά που δύο συγκεκριμένα μέλη μου επιτίθενται προσωπικά και με χαρακτηρισμούς.
Η απάντησή μου προσπάθησα να είναι όσο έντονη χρειάζεται αλλά και να μην βλάψει το κόμμα. Με μιά ανακοίνωση σε τρείς μέρες από τους υποψηφίους μπορεί εύκολα να απαντηθεί και να αποβεί θετική για την δημοτικότητα του κόμματος.
Δεν επιθυμώ να δώσω συνέχεια στην συζήτηση, περισσότερα μπορούμε να πούμε κατ'ιδιαν αν ποτέ σταυρώσουν οι δρόμοι μας.
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Περί golden boys και άλλα

Δημοσίευσηαπό baskin » 18 Απρ 2012, 23:18

Μπορείτε να τα βρεθείτε για κάνα καφέ για να τα βρείτε (ή με pms).
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες