Νομοί με υποψηφίους.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Απρ 2012, 13:56

Πρέπει οπωσδήποτε, σήμερα το βράδυ, όλοι οι υποψήφιοι, να μπουν mumble και όσα όλη η ΔΕ. Θεωρώ ότι ο Ανέστης και ο Γιάννης, μπορεί να μην τα καταφέρουν, αλλά οι υπόλοιποι πρέπει να εμφανιστούν. Υπάρχουν δύσκολες προθεσμίες και όλα είναι ρευστά ακόμη.

Έχουμε σημαντικά προβλήματα που πρέπει να λυθούν σήμερα, υποχρεωτικά.

Θα παρακαλούσα, να επικοινωνήσετε μεταξύ σας όλοι, είτε τηλεφωνικά είτε με email, ώστε να ενημερωθούν όλοι, ακόμη και αυτοί που δεν θα δουν το forum.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό James » 13 Απρ 2012, 15:27

baskin έγραψε:Πρέπει οπωσδήποτε, σήμερα το βράδυ, όλοι οι υποψήφιοι, να μπουν mumble και όσα όλη η ΔΕ. Θεωρώ ότι ο Ανέστης και ο Γιάννης, μπορεί να μην τα καταφέρουν, αλλά οι υπόλοιποι πρέπει να εμφανιστούν. Υπάρχουν δύσκολες προθεσμίες και όλα είναι ρευστά ακόμη.

Έχουμε σημαντικά προβλήματα που πρέπει να λυθούν σήμερα, υποχρεωτικά.

Θα παρακαλούσα, να επικοινωνήσετε μεταξύ σας όλοι, είτε τηλεφωνικά είτε με email, ώστε να ενημερωθούν όλοι, ακόμη και αυτοί που δεν θα δουν το forum.

Συμφωνώ με το baskin, σήμερα το βρλαδυ θα δουλέυω, θα προσπαθήσω να μπώ κατά τις 10 και μετά κατά τις 12,
Προτείνω την άμεση δημιουργία 5μελης επιτροπής εκλογικού αγώνα με συγκεκριμ´ενες αρμοδιότητες, έχω ενημερώσει το Βαγενά και το Στράτο για τις απόψεις μου , αν χρειαστεί ψηφοφορία μπορούν να με εκπροσωπήσουν.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

LouisaT
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 13 Ιαν 2012, 15:25

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό LouisaT » 13 Απρ 2012, 15:50

Παιδιά δεν ξέρω αν θα μπορέσω. Αν γίνει, θα είναι αργά. Μετά τις 11, δηλαδή. Θα προσπαθήσω, αλλά δεν μπορώ να υποσχεθώ. Αν δεν τα καταφέρω, όμως, έχω διατυπώσει κάποιες ερωτήσεις στο νήμα εδώ: viewtopic.php?f=106&t=1046&start=10

Θα ήταν καλό αν κάποιος έχει απαντήσεις, να αναρτηθούν και στο φόρουμ.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Απρ 2012, 16:06

Dimitris Zappas έγραψε:Συμφωνώ με το baskin, σήμερα το βρλαδυ θα δουλέυω, θα προσπαθήσω να μπώ κατά τις 10 και μετά κατά τις 12,
Προτείνω την άμεση δημιουργία 5μελης επιτροπής εκλογικού αγώνα με συγκεκριμ´ενες αρμοδιότητες, έχω ενημερώσει το Βαγενά και το Στράτο για τις απόψεις μου , αν χρειαστεί ψηφοφορία μπορούν να με εκπροσωπήσουν.


Θα έπρεπε νομίζω η ΔΕ να αναλάβει σημαντικό οργανωτικό ρόλο, πέραν των εργασιών που έχει φέρει σε πέρας ο Ανέστης και Γιάννης, με βοήθεια από συγκεκριμένα μέλη που μπορούν και θέλουν.

Η πρώτη προθεσμία για την δήλωση των περιφερειών είναι ασφυκτική και έχουμε άγνοια σε σημαντικά ζητήματα. Τυπογραφείο δεν έχουμε κλείσει και ποσόστωση δεν καλύπτουμε. Πάμε για ντουβάρι έτσι.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Απρ 2012, 16:08

baskin έγραψε:Τελική απάντηση και για γυναίκα στις Κυκλάδες αύριο μετά το μεσημέρι.


Πρόβλημα με την γυναίκα, για τις Κυκλάδες. Δεν είναι δημότης Κυκλάδων. Αναζητώ άλλη, αλλά μέχρι την Δευτέρα δεν θα έχω πιθανότατα απάντηση.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

vagenasd
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 14:48
Τοποθεσία: Athens Greece

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό vagenasd » 13 Απρ 2012, 16:38

Συμφωνώ με το baskin και εγώ υπάρχουν πάρα πολλά άλυτα προβλήματα τα οποία πρέπει να συζητηθούνε οπωσδήποτε απόψε στο MUMBLE

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 13 Απρ 2012, 16:56

Αν και δεν είμαι υποψήφιος, θα είμαι μαζί σας.
Και κάτι άλλο: Με τα όρια που μας έβαλε ο "Τσολάκογλου" (επιλογή ίσως;;;), θαρρώ πως θα πρέπει να "ματώσουμε"
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Thermaikos
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 01 Μαρ 2012, 00:04
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό Thermaikos » 13 Απρ 2012, 17:31

laskaris_vasilis έγραψε:Αν και δεν είμαι υποψήφιος, θα είμαι μαζί σας.
Και κάτι άλλο: Με τα όρια που μας έβαλε ο "Τσολάκογλου" (επιλογή ίσως;;;), θαρρώ πως θα πρέπει να "ματώσουμε"

Μα ακριβως αυτο ηθελαν.
Θυμαμαι συζητηση στο mumble πριν την 25/3 που καποια ατομα ελεγαν οτι δε θα γινουν εκλογες κ οτι τα κομματα φοβουνται και θα γινουν επεισοδια στη παρελαση και.. και αλλα πολλα. Τιποτα δε εγινε στη παρελαση.
Ο δικομματισμος δε φοβαται. Εχουν τη καβατζα τους.
Ηταν ετοιμοι κ ηξεραν για το ποτε θα γινουν εκλογες. Για αυτο κ το ΠΑΣΟΚ ανακοινωσε ηδη τον σκελετο των ψηφοδελτιων του, ενω ο Σαμαρας ειχε ξεκινησει κ αυτος τις συγκεντρωσεις. Εκει φανηκε ποσα κομματα ηταν ετοιμα.
----Με κουράζουν τα κείμενα που είναι μόνο κεφαλαία γράμματα και greeklish----

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: Νομοί με υποψηφίους.

Δημοσίευσηαπό kdev » 13 Απρ 2012, 19:04

μεσα τα λεμε


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες