περι εγκαταστασης σταντ και πανω σε δημους

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

περι εγκαταστασης σταντ και πανω σε δημους

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 11 Απρ 2012, 14:01

σημερα το πρωι ειχα συναντηση με τον αντιδημαρχο Σαλαμινας κυριο Καπετανακη για να βαλουμε στο λιμανι της Σαλαμινας πανώ , οπως αυθερετα οπως αποδηχτηκε εχει το ΚΚΕ και αλλη μια οργανωση. το αποτελεσμα της συζητησης μας που κρατησε 30 λεπτα ηταν.
οταν προκυρηχθουν επησημα οι εκλογες σε καθε δημο θα γινει δημοτικο συμβουλιο οπου θα συζητηθει το θεμα που και πως τα κομματα στο δημο θα εγκαταστησουν πανω θα εγκαταστησουν stand , και σημειο και μερα προεκλογικης ομιλιας .
στο συμβουλιο αυτο πρεπει να παρισταντε και εκπροσωποι των κομματων ωστε να αποφασιστει μεταξυ ολων οι χωροι και οι ωρες για τις ομιλιες . πιθανον κομματα που δεν θα εκπροσωπουνται δεν θα εχουν θεση σε αυτα.
την τριτη και τεταρτη θα ειμαι σε επαφη τηλεφωνικη παλι με τον αντιδημαρχο για το ποτε και τι ωρα θα γινει η συναντιση ωστε να παρεβρισκωμαι εκει
υπ'οψιν οτι το ιδιο ισχυει σε ολους τους δημους

Σ.Σ να σημειωσω οτι το τετρασελιδο που εχουμε ορισει για να μοιραζουμε δεν συμφερει να το τυπωνουμε εμεις . τα 500 φυλλα μπρος πισω που εχω τυπωσει εχουν κοστισει χαρτι 8 ευρω μελανια 30 ευρω. = 38 ευρω για 500 φυλαδια (ουτε 500 βγαζει.. εκτυπωση 2500 με 3000 φυλλα το κοστος ειναι 50 ευρω
Τελευταία επεξεργασία από 1 και Tzouvekas Theodoros, έχει επεξεργασθεί 11 φορά/ες συνολικά
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: περι εγκαταστασης σταντ και πανω σε δημους

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Απρ 2012, 14:43

ευχαριστούμε tzoyvekas.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: περι εγκαταστασης σταντ και πανω σε δημους

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 11 Απρ 2012, 15:41

Θόδωρε, είναι σίγουρο πως δεν συμφέρει να τυπώνεις μόνος σου αλλά να απευθύνεσαι σε τυπογραφεία.
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: περι εγκαταστασης σταντ και πανω σε δημους

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 12 Απρ 2012, 21:25

δυστηχως παιδια τα τυπογραφεια κλισανε για πασχα . ετσι οτι κανουμε μονοι μας μην χασουμε το τρενο
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες