Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δήλωσε συμμετοχή στις ομάδες εργασίας και βοήθησε στην λειτουργία του κόμματος.
gounara
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 10:47
Τοποθεσία: Athens, Greece

Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δημοσίευσηαπό gounara » 23 Μαρ 2017, 20:01

Με επιτυχία στέφτηκε η συμμετοχή μελών του κόμματος πειρατών Ελλάδος τις εκλογές του οδοντιατρικού συλλόγου Αττικής καθώς και στην Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία.
Το ψηφοδέλτιο που στηρίχθηκε από τους πειρατές έπιασε σχεδόν εφτά τοις 100 και εξέλεξε έναν σύμβουλο για τον οδοντιατρικό σύλλογο Αττικής και τουλάχιστον δύο συμβούλους για την Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία. Ευχαριστούμε τα μέλη μας που πήραν μέρος σε αυτές εκλογές.
Επίσης είχαμε και την εγγραφή νέων μελών από τον χώρο των οδοντίατρων .
Το ψηφοδέλτιο το οποίο στηρίξαμε και στο οποίο είχαμε συμμετοχή ονομαζόταν ανεξάρτητη οδοντιατρική φωνή.
Θανάσης Γούναρης
6976403600,6934753640
agounar@sch.gr,thanasisgounaris@gmail.com
www.facebook.com/thanasis.gounaris

penelope petropoulou
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 15 Μάιος 2012, 23:03

Re: Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δημοσίευσηαπό penelope petropoulou » 24 Μαρ 2017, 01:50

Οσον αφορα τους οδοντιατρους εγω συμμετειχα ως 20 χρονια επιστημων και οδοντιατρος Πηνελοπη Πετροπουλου οπως και αλλες δρασεις που κανω τοσα χρονια . Μια απο ολες αυτες ειναι και το Πειρατικο . Καθε πραγμα ειναι ανεξαρτητο το ενα απο το αλλο . Εσεις το μπλεκετε. Εγω κανω οτι θελω.

koulaxizis
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 19:57

Re: Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δημοσίευσηαπό koulaxizis » 24 Μαρ 2017, 02:32

penelope petropoulou έγραψε:Οσον αφορα τους οδοντιατρους εγω συμμετειχα ως 20 χρονια επιστημων και οδοντιατρος Πηνελοπη Πετροπουλου οπως και αλλες δρασεις που κανω τοσα χρονια . Μια απο ολες αυτες ειναι και το Πειρατικο . Καθε πραγμα ειναι ανεξαρτητο το ενα απο το αλλο . Εσεις το μπλεκετε. Εγω κανω οτι θελω.


Εμείς...; Ποιοι εμείς;

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 02 Ιουν 2017, 03:34

koulaxizis έγραψε:
penelope petropoulou έγραψε:Οσον αφορα τους οδοντιατρους εγω συμμετειχα ως 20 χρονια επιστημων και οδοντιατρος Πηνελοπη Πετροπουλου οπως και αλλες δρασεις που κανω τοσα χρονια . Μια απο ολες αυτες ειναι και το Πειρατικο . Καθε πραγμα ειναι ανεξαρτητο το ενα απο το αλλο . Εσεις το μπλεκετε. Εγω κανω οτι θελω.


Εμείς...; Ποιοι εμείς;

+
.....Υπό νορμάλ συνθήκες, ονομάζεται "πλυθυντικός της μεγαλοπρέπειας" αλλά σε κάποιες άλλες (συνθήκες) ονομάζεται "νεποτισμός"!!!!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Συμμετοχή των Πειρατών στις εκλογές των οδοντιάτρων

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 02 Ιουν 2017, 03:45

Συγνώμη που είμαι "μεθυσμένος" (κατά τον μέγα μάγιστρο) και δεν μπορώ να αποδώσω, ακριβώς, όσα θα ήθελε (είναι και βλάκας)
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες