Τοπικό Γραφείο Δράμας

Συζήτηση για την περιφέρεια ή την τοπική κοινωνία, όπως δράσεις και συναντήσεις.
chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Τοπικό Γραφείο Δράμας

Δημοσίευσηαπό chprokop » 09 Φεβ 2014, 16:53

Στην πρόσφατη συνεδρίαση της ΔΕ εγκριθηκε η ιδρυση του τοπικου γραφειου Ευβοιας (καλοριζικο, παιδια!)

Τι εγινε με το τοπικο γραφειο Δραμας? Γνωριζω ότι λάβατε το σχετικό αίτημα και εγγράφως.

Γιατι δεν μπηκε στην ατζέντα?

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Τοπικό Γραφείο Δράμας

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 09 Φεβ 2014, 17:06

Συγγνώμη Δραμινοί πειρατές, έγινε λάθος που δεν ήταν στα θέματα της προηγούμενης συνεδρίασης, για κάποιο λόγο το ξεχάσαμε. Θα το εγκρίνουμε στην αμέσως επόμενη. Ελπίζω να μην μας στείλετε όλη την ΔΕ στην ΕΔ :roll:
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

Quentin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 20 Ιαν 2014, 18:22

Re: Τοπικό Γραφείο Δράμας

Δημοσίευσηαπό Quentin » 27 Μαρ 2014, 18:46

Με ενημέρωσε ο φίλος chprokop ότι ακόμη το γραφείο μας δεν έχει εγκριθεί.
Αληθεύει ότι η δ.ε. Ακόμη δεν το έχει εγκρίνει?

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Τοπικό Γραφείο Δράμας

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 27 Μαρ 2014, 20:06

Έψαξα στο αρχείο των αποφάσεων της ΔΕ και δεν έχει εγκριθεί (ακόμα :cry: ). Το έβαλα στα θέματα της σημερινής συνεδρίασης.

Υ.Γ. Μια παρατήρηση φωναχτά, ιδρύσατε Περιφερειακό Γραφείο Αν.Μακεδονίας και Θράκης και από σήμερα (πιθανότατα) Τοπικό Γραφείο Δράμας. Δεν σας καλύπτει αυτό;
Δεν βλέπω όμως κάποιο μέλος σας να είναι υποψήφιο στις ευρωεκλογές ή στις αυτοδιοικητικές......ή έστω (εκτός από έναν ενεργό) να βοηθά στις διάφορες εργασίες στο κόμμα ;
Προς τι η ίδρυση αν δεν χρησιμεύει πουθενά; Σφραγίδες να φτιάχνουμε για να παίζουμε;......Αν δεν το καταλάβατε, από εμένα η περίοδος χάριτος για όλους, έληξε.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Τοπικό Γραφείο Δράμας

Δημοσίευσηαπό Petros » 27 Μαρ 2014, 23:14

-mesitiko- έγραψε:Δεν βλέπω όμως κάποιο μέλος σας να είναι υποψήφιο στις ευρωεκλογές ή στις αυτοδιοικητικές......ή έστω (εκτός από έναν ενεργό) να βοηθά στις διάφορες εργασίες στο κόμμα ;
Προς τι η ίδρυση αν δεν χρησιμεύει πουθενά; Σφραγίδες να φτιάχνουμε για να παίζουμε;......Αν δεν το καταλάβατε, από εμένα η περίοδος χάριτος για όλους, έληξε.

Γι' αυτό το λόγο έχω αφήσει στην "μπάντα" το πρότζεκτ Γραφείο Στερεάς Ελλάδας...
(Και το γράφω κι εδώ μπας και τσιγκλίσω κανένα και ασχοληθεί να το φτιάξουμε)
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 4 και 0 επισκέπτες