Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

george173
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 20:32

Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό george173 » 18 Ιαν 2012, 12:51

Για να δούμε πόσοι Πειραιώτες Πειρατές μπορούμε να δώσουμε παρόν και να συναντηθούμε στον Πειραιά;

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό adrian » 18 Ιαν 2012, 15:10

Χωριά να θέλω να φανώ αφελής, αλλα είναι απαραιτηη η διάκριση αθηνα/πειραιας; Τουλάχιστον σε αυτο το πρώτο στάδιο που ακόμα είμαστε λίγοι;
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

george173
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 20:32

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό george173 » 18 Ιαν 2012, 15:45

pappasadrian έγραψε:Χωριά να θέλω να φανώ αφελής, αλλα είναι απαραιτηη η διάκριση αθηνα/πειραιας; Τουλάχιστον σε αυτο το πρώτο στάδιο που ακόμα είμαστε λίγοι;


Όχι φίλε μου. Ούτε αφελής είσαι, ούτε διάκριση Αθήνας/Πειραιά γίνετε. Το Ελληνικό κόμμα Πειρατών είναι ένα σε όλη την Ελλάδα!... Το σκεπτικό μου είναι να μπορούν να δημιουργηθούν τοπικές οργανώσεις για γνωριμίες με τα μέλη κάθε περιοχής και φιλία ώστε να υπάρχει ποιο εύκολη οργάνωση σε συναντήσεις αλλά και τακτικής που μπορεί να βοηθήσει το κόμμα. Είναι ποιο εύκολο κάποιος που μένει στην Θεσσαλονίκη να πάει σε συγκέντρωση της Θεσσαλονίκης από το να κατέβει Αθήνα. Βέβαια θα υπάρξουν πανελλαδικές συναντήσεις αλλά μέχρι τότε ας οργανωθούμε τοπικά. :)

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό anestis » 18 Ιαν 2012, 18:23

Επειδή ο Πειραιάς έχει και χωριστούς Δήμους και χωριστό Νομό, τελικά θα πρέπει να οργανωθεί χωριστά.
Μέχρι να έχουμε πολύ κόσμο, όλοι χωράνε παντού... :)


george173 έγραψε:
pappasadrian έγραψε:Χωριά να θέλω να φανώ αφελής, αλλα είναι απαραιτηη η διάκριση αθηνα/πειραιας; Τουλάχιστον σε αυτο το πρώτο στάδιο που ακόμα είμαστε λίγοι;


Όχι φίλε μου. Ούτε αφελής είσαι, ούτε διάκριση Αθήνας/Πειραιά γίνετε. Το Ελληνικό κόμμα Πειρατών είναι ένα σε όλη την Ελλάδα!... Το σκεπτικό μου είναι να μπορούν να δημιουργηθούν τοπικές οργανώσεις για γνωριμίες με τα μέλη κάθε περιοχής και φιλία ώστε να υπάρχει ποιο εύκολη οργάνωση σε συναντήσεις αλλά και τακτικής που μπορεί να βοηθήσει το κόμμα. Είναι ποιο εύκολο κάποιος που μένει στην Θεσσαλονίκη να πάει σε συγκέντρωση της Θεσσαλονίκης από το να κατέβει Αθήνα. Βέβαια θα υπάρξουν πανελλαδικές συναντήσεις αλλά μέχρι τότε ας οργανωθούμε τοπικά. :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

seawolf
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 16:22
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό seawolf » 19 Ιαν 2012, 15:00

Έχουμε καθόλου κόσμο από τον Πειραιά; Δε βλέπω κίνηση.. :P

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό anestis » 19 Ιαν 2012, 15:33

Εχουμε σίγουρα τον Θεοδόση, είναι μαζί μας 4 μήνες τουλάχιστον...
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό James » 19 Ιαν 2012, 17:39

Γεία σας παιδιά
Εδώ ο Πειραιάς, είμαι μέσα γιά συνάντηση, αναμένω
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

rallou
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 20 Ιαν 2012, 01:19

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό rallou » 20 Ιαν 2012, 01:22

Καλημέρα, αναμένω νεότερα...για συναντήσεις στον Πειραιά. ;)

Giorgos
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 23:31

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό Giorgos » 20 Ιαν 2012, 02:27

Σωστά αλλά αρχικά αφού Αθήνα και Πειραιάς είναι ένα πράγμα καλό θα είναι να κάνουμε κοινές συναντήσεις για χάρη της γρήγορης οργάνωσης.
Αν θέλετε τις κάνουμε Πειραιά (κι ας μη βρίσκουμε parking :P)


anestis έγραψε:Επειδή ο Πειραιάς έχει και χωριστούς Δήμους και χωριστό Νομό, τελικά θα πρέπει να οργανωθεί χωριστά.
Μέχρι να έχουμε πολύ κόσμο, όλοι χωράνε παντού... :)


george173 έγραψε:
pappasadrian έγραψε:Χωριά να θέλω να φανώ αφελής, αλλα είναι απαραιτηη η διάκριση αθηνα/πειραιας; Τουλάχιστον σε αυτο το πρώτο στάδιο που ακόμα είμαστε λίγοι;


Όχι φίλε μου. Ούτε αφελής είσαι, ούτε διάκριση Αθήνας/Πειραιά γίνετε. Το Ελληνικό κόμμα Πειρατών είναι ένα σε όλη την Ελλάδα!... Το σκεπτικό μου είναι να μπορούν να δημιουργηθούν τοπικές οργανώσεις για γνωριμίες με τα μέλη κάθε περιοχής και φιλία ώστε να υπάρχει ποιο εύκολη οργάνωση σε συναντήσεις αλλά και τακτικής που μπορεί να βοηθήσει το κόμμα. Είναι ποιο εύκολο κάποιος που μένει στην Θεσσαλονίκη να πάει σε συγκέντρωση της Θεσσαλονίκης από το να κατέβει Αθήνα. Βέβαια θα υπάρξουν πανελλαδικές συναντήσεις αλλά μέχρι τότε ας οργανωθούμε τοπικά. :)

MakisΝikaia
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 17:20

Re: Οργάνωση των μελών του κόμματος στον Πειραιά.

Δημοσίευσηαπό MakisΝikaia » 20 Ιαν 2012, 18:01

Πολυ καλησπερα σε ολους!Εγω Πειραια κοντα μενω και ας ερχομαι Αθηνα! :D
Παιδια εγω προτεινω να κανονισουμε στην επομενη συγκεντρωση να τα πουμε και απο κοντα,τα ατομα που μενουμε Πειραια και κανονιζουμε συγκεντρωση και στον Πειραια συντομα!Απλα εγω πηγαινω και στις συγκεντρωσεις Αθηνα για να βλεπω τι γινετε! :D
Μας αξιζει,οτι διεκδικουμε!


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 0 και 0 επισκέπτες