Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

sirfun2
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 15 Ιαν 2012, 22:26
Τοποθεσία: Σύρος

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό sirfun2 » 15 Μάιος 2012, 17:04

εγώ πάλι έκανα εγγραφή αλλά μου απάντησε ο baskin ότι δεν λειτουργεί κι ότι θα μας ανοίξει άλλη :?:
ας μου το προωθήσει κάποιος στο δικό μου μαιλ να μην χάνουμε χρόνο
σου το στέλνω πμ άγγελε

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό kailor » 15 Μάιος 2012, 19:42

H Ομάδα περιβάλλοντος ας γραφτεί σε αυτό του είδους mailing list ώστε να δουλέψουμε ανεξάρτητα.

https://groups.google.com/group/perivallon-pirates

Για όσους δεν ξέρουν δουλεύει και σαν φόρουμ αλλά και σαν mailing list ταυτόχρονα.

Όλα τα κείμενα μένουν αποθηκευμένα σαν να είναι φόρουμ...

Για να μπορέσουμε να δουλέψουμε ήρεμα και ωραία... Όταν κάντε εγγραφή πρέπει να εγκριθεί. Μόλις δω την εγγραφή σας θα σας εγκρίνω όσους είναι στην ομάδα περιβάλλοντος.

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 15 Μάιος 2012, 23:47

Ρε παιδιά τι κάνω λάθος και στα δύο mailing list δεν με βάζει μέσα;
Στο πρώτο που πήγα να γραφώ μου λέει ότι ο operator δεν με κάνει δεκτό γιατί group is full

Στο google πάλι λέει ότι the group is invitation only.
Help.
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό kailor » 16 Μάιος 2012, 00:03

Kotsos έγραψε:Ρε παιδιά τι κάνω λάθος και στα δύο mailing list δεν με βάζει μέσα;
Στο πρώτο που πήγα να γραφώ μου λέει ότι ο operator δεν με κάνει δεκτό γιατί group is full

Στο google πάλι λέει ότι the group is invitation only.
Help.


kotso, προσπάθησε να ξανασυνδεθείς στον google groups... έπρεπε να σε εγκρίνουμε... την πέρασα την έγκριση τώρα.

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 16 Μάιος 2012, 01:01

kailor έγραψε:
Kotsos έγραψε:Ρε παιδιά τι κάνω λάθος και στα δύο mailing list δεν με βάζει μέσα;
Στο πρώτο που πήγα να γραφώ μου λέει ότι ο operator δεν με κάνει δεκτό γιατί group is full

Στο google πάλι λέει ότι the group is invitation only.
Help.


kotso, προσπάθησε να ξανασυνδεθείς στον google groups... έπρεπε να σε εγκρίνουμε... την πέρασα την έγκριση τώρα.


Ok got it. Thnx
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Διεργασίες της επιτροπής περιβάλλοντος

Δημοσίευσηαπό kailor » 16 Μάιος 2012, 01:08

Kotsos έγραψε:
kailor έγραψε:
Kotsos έγραψε:Ρε παιδιά τι κάνω λάθος και στα δύο mailing list δεν με βάζει μέσα;
Στο πρώτο που πήγα να γραφώ μου λέει ότι ο operator δεν με κάνει δεκτό γιατί group is full

Στο google πάλι λέει ότι the group is invitation only.
Help.


kotso, προσπάθησε να ξανασυνδεθείς στον google groups... έπρεπε να σε εγκρίνουμε... την πέρασα την έγκριση τώρα.


Ok got it. Thnx


Kotso, μπορείς να στείλεις email στο perivallon-pirates@googlegroups.com, έτσι δουλεύεις κανονικά μέσω email, και δεν χρειάζεται να μπαίνεις μέσα στην πλατφόρμα συνέχεια. Μπορείς μέσω email να βάλεις και attachment αλλά και image.

Απλώς καταγράφονται όλα εκεί που έχουμε πρόσβαση μόνο τα μέλη και κανένας άλλος.

Οπότε μπορούμε να μιλάμε κανονικά σαν να είναι φόρουμ, ώστε να εκφραζόμαστε ελεύθερα μέχρι να δημιουργήσουμε θέσεις, ή τελικά κείμενα που αυτά θα δημοσιεύονται εδώ πέρα.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες