αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Νέα και ειδήσεις από τον χώρο των Πειρατών
kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό kdev » 10 Απρ 2012, 13:40

σημερα το πρωι εκανε αναφορα ο Αντωναρος για το κομμα πειρατων γερμανιας, οταν ρωτηθηκε για τη δυναμη νεων κομματων απο την παρουσιαστρια στην πρωινη εκπομπη της ΝΕΤ 08¨00
αυτο που ειπε ηταν οτι υπαρχουν αρκετα νεα κομματα, οπως το κομμα πειρατων γερμανιας με ποσοστο περιπου 12%
τωρα γιατι ειπε για γερμανιας και οχι ελλαδος δεν ξερω, μαλλον επειδη ηθελε να δειξει την δυναμη εκει γι αυτο ανεφερε και ποσοστο
μονο που ακουστηκε το ονομα ομως φτανει....

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό plessas » 10 Απρ 2012, 13:42

Παλιότερα (τότε με τις εκλογές στο Σάαρ) είχαν αναφέρει στο ραδιόφωνο της ΝΕΤ για τους πειρατές Γερμανίας. Έκαναν αναφορά στα κόμματα πειρατών της Ευρώπης (Ισπανίας, Σουηδίας κλπ), αλλά μου έκανε εντύπωση ότι δεν έκαναν καμία αναφορά στο ελληνικό.
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

tvelocity
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 20:37

Re: αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό tvelocity » 10 Απρ 2012, 14:22

http://www.ert.gr/webtv/index.php/compo ... -2012.html

Η ερώτηση στα 25' και η αναφορά στους πειρατές στα 28'
Verba volant, scripta manent

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Re: αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 10 Απρ 2012, 16:38

Το μεσημέρι στο mega είπαν για 13%!!! Τρρρέέέμεετεε φασιστόμουτρααα, ερχόμαστε!!! 8-)
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...

someuser12345

Re: αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό someuser12345 » 11 Απρ 2012, 12:38

Να κάνω το μεσημεράκι ένα βιντεάκι με τον "αγαπημένο"... μου Αντώναρο, που να του λέμε: "Ψιτ! εδώ είμαστε!"
:)

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: αναφορα πειρατων γερμανιας σε ΝΕΤ

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Απρ 2012, 13:10

krogias έγραψε:Να κάνω το μεσημεράκι ένα βιντεάκι με τον "αγαπημένο"... μου Αντώναρο, που να του λέμε: "Ψιτ! εδώ είμαστε!"
:)


καλο καλο :D
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες