ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό prodromos » 04 Μαρ 2012, 17:13

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΕΣ.

ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ Η ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ??

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό kailor » 04 Μαρ 2012, 17:16

+1

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 04 Μαρ 2012, 17:17

Συμφωνω.Μια κουβεντα σχετικα με το θεμα εκλογες ειναι επιβεβλημενη.Πειρατικα παντα. :)
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό adrian » 04 Μαρ 2012, 17:56

+1

αρκει να περιοριστει μονο στις εκλογες.
για ολα τα υπολοιπα θεματα, υπαρχουν ηδη επιτροπες...

το λεω αυτο γιατι αυξανεται σταθερα ο αριθμος των συμμετοχοντων σε τετοιες συναντησεις, και γινεται ολιγον τι χαμος. αν ειναι να ειμαστε 30 και να εχουμε και ανοιχτη θεματολογια, τοτε αστα να πανε... τεταρτη θα ξεκινησουμε, και θα φροντισω να εχω κενο το προγραμμα μου μεχρι το σαββατο.


τα λεμε απο "κοντα" τεταρτη.
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό kdev » 04 Μαρ 2012, 18:55

prodromos μαζι σου
+1

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό prodromos » 04 Μαρ 2012, 19:32

skype-Mumble ή/και IRC?

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό mankasp » 04 Μαρ 2012, 21:08

Επειδή είναι σημαντική συζήτηση, μήπως θα έπρεπε να σταλεί εμαιλ σε όλα τα μέλη ή θεωρείται πως όλα τα μέλη είναι υποχρεωτικό να παρακολουθούν το φόρουμ; Το λέω αυτό γιατί το θέμα της συνάντησης αποφασίστηκε σήμερα για μόλις τρεις μέρες μετά και είναι πιθανό κάποιος να μη το δει ή να μην είναι διαθέσιμος. Επίσης είναι κάποιοι που δεν συμμετέχουν στις ηλεκτρονικές συναντήσεις και είναι ευκαιρία λόγο του θέματος να ξεκινήσουν να συμμετέχουν.

Αν το εμαιλ είναι too much, προτείνω να αναγράφονται η ηλεκτρονικές συναντήσεις στο ημερολόγιο της σελίδας μας.
https://twitter.com/e_kastrinakis

kchef
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 03:39

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό kchef » 04 Μαρ 2012, 21:51

:!:
Τελευταία επεξεργασία από 1 και kchef, έχει επεξεργασθεί 5 φορά/ες συνολικά

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό James » 05 Μαρ 2012, 12:14

Αγαπητέ πρόδρομε
Υπάρχουν κάποιες δομές και κάποιοι άνθρωποι στο κόμμα που πρόγραμματίζουν διασκέψεις και γενικά αποφασίζουν ομαδικά,
Ξαφνικά σου τη βάρεσε να κάνουμε τηλεδιάσκεψη, τη στιγμή που δε συμμετάσχεις σε καμμιά ομάδα εργασίας και με αυτό το τρόπο αποπροσανατολίζεις το τρόπο λειτουργίας του κόμματος.
Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν λιώσει τις τελευταίες εβδομάδες μπροστά στα μικρόφωνα και εσύ παρακάμπτεις ότι έχουν αποφασίσει η έχουν προτείνει για απόφαση.
Μείνε συντονισμένος, διάβαζε και έχε το νού σου.
Και οι υπόλοιποι πειρατές το ίδιο
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό prodromos » 05 Μαρ 2012, 17:05

φιλε Dimitris Zappas
καταρχην αυτην τη στιγμη οπως δειχνουν τα πραγματα παμε σε εκλογες.εμεις ειμαστε ενα πολιτικο κομμα που βρισκομαστε σε πρωιμο σταδιο οργανωσης κ οποτε πρεπει να κινηθουμε γρηγορα κ αποτελεσματικα αν θελουμε να κανουμε καποια διαφορα στο υπαρχων πολιτικο συστημα.με αυτο το σκεπτικο πηρα τη πρωτοβουλια να ανοιξω θεμα για τηλεδιασκεψη για να αποφασισουμε για τις εκλογες.αν τωρα αυτη η κινηση θεωρειται αυθαιρετη ας βρεθει ο υπευθυνος(να μας ενημερωσετε ποιος ειναι!!!!)κ να τη διαγραψει!!κ να μας πει να επικοινωνουμε πρωτα μ αυτον(να δωσει στοιχεια επικοινωνιας)

σε ομαδα εργασιας δεν πηρα ακομα μερος διοτι λογω επαγγελματος(ειμαι γεωπονος) δεν εχω καποια ιδιαιτερη γνωση για να βοηθησω στις συγκεκριμενες ομαδες(αν κ σκεφτομουνα να παρω μερος στην ομαδα επικοινωνιας) κ επισης αυτο το καιρο εχω τρεξιμο παλι λογω επαγγελματος!!!!αντιθετως στις επιτροπες που μπορω να βοηθησω με τις γνωσεις μου(γεωργιας-περιβαλλοντος-πολιτισμου)δηλωσα εξ αρχης συμμετοχη!!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ????Κ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΡΓΑΤΟΩΡΕΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ??????

οσων αφορα τις τηλεδιασκεψεις απο τοτε που εγω αρχισα να παρατηρω το φορουμ εγιναν 2 τηλεδιασκεψεις κ στη μια ημουνα κ γω!!!!τωρα αν αναφερεσαι ατις τηλεδιασκεψεις που γινονται στις ομαδες εργασιας δεν ειμαι μερος σε καμια ομαδα(οπως ξερεις) οποτε δεν μπορω να παρω μερος σε αυτες!!!

ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΣ!!!ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΜΕΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΣΑΞΙΟΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΦΑΛΗ ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΜΙΛΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ???ΜΕ ΠΟΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ???

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ!!!


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες