Είναι κανείς από Θεσσαλία?

mdomox
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 13:24

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό mdomox » 18 Ιαν 2012, 02:30

Σάββατο μεσημέρι 14.00 , σε μία από τις καφετέριες του Pantheon? (δε μπορώ να σκεφτώ κάτι πιο ήσυχο..)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
‎"Η ωριμότητα του ανθρώπου είναι να ξαναβρεί τη σοβαρότητα με την οποία έπαιζε όταν ήταν παιδί".
Νίτσε

mdomox
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 13:24

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό mdomox » 20 Ιαν 2012, 23:43

Μάλλον δεν βολεύει Σάββατο μεσημέρι....

Υπάρχουν άλλες προτάσεις..?? ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
‎"Η ωριμότητα του ανθρώπου είναι να ξαναβρεί τη σοβαρότητα με την οποία έπαιζε όταν ήταν παιδί".
Νίτσε

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό adrian » 21 Ιαν 2012, 01:23

προτεινω μεσοβδομαδα απογευμα/βραδακι (χωρις να ειμαι απο λαρισα, απλως οι αλλες συναντησεις φαινεται να εχουν δουλεψει καλα τετοιες ωρες)
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό kdev » 24 Ιαν 2012, 14:52

το ιδιο και εγω ερχομαι απο θεσσαλονικη, ενα click δρομος ειναι με τον προαστιακο
μπορει να μενω/παντρευτηκα θεσσαλονικη απο το 2002 αλλα λαρισαιος γεννηθηκα και λαρισαιος θα πεθανω...

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό crisal » 28 Ιαν 2012, 00:17

Δεν ειμαι Λαρισαίος αλλα θα ερχόμουν ευχαρίστως σε μια συναντηση σας.
Οποιαδηποτε μερα αλλα καλο θα ηταν απογευματινες - βραδυνες ωρες.

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό prodromos » 06 Φεβ 2012, 17:28

καλησπερα κ απο μενα!!
μπορει το μηνυμα μου να ειναι καπως καθυστερημενο αλλα εγω τωρα το ειδα.ζω κ εργαζομαι λαρισα κ θα ηθελα πολυ,αν δεν εχει ηδη γινει,να ερθω κ γω στη συναντηση γνωριμιας.

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό prodromos » 06 Φεβ 2012, 19:07

prodromos έγραψε:καλησπερα κ απο μενα!!
μπορει το μηνυμα μου να ειναι καπως καθυστερημενο αλλα εγω τωρα το ειδα.ζω κ εργαζομαι λαρισα κ θα ηθελα πολυ,αν δεν εχει ηδη γινει,να ερθω κ γω στη συναντηση γνωριμιας.


επισης προτεινω να οριστει καποιος σαν "εκπροσωπος τυπου" της λαρισας η και της θεσσαλιας ενδεχομενως ο οποιος θα εχει ολα τα μαιλ απο εμας απο τη περιοχη και καθε φορα που θα κανονιζετε κατι η θα ειναι προς συζητηση να ενημερωνει.ετσι ολοι θα ειναι ενημερωμενοι για καθε τι συμβαινει εδω γυρω χωρις να υπαρχει φοβος να μην το αντιληφθει (οπως εγω με τη συγκεκριμενη συναντηση:)))

εγω προθυμοποιουμε αν θελετε για κατι τετοιο αν κ θεωρω πως καλυτερα να το κανει καποιος με περισσοτερο ελευθερο χρονο απο μενα:))))

aarampatzis
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Φεβ 2012, 14:51
Τοποθεσία: Νίκαια, Λάρισα

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό aarampatzis » 11 Φεβ 2012, 14:55

Count one more - Larissa, Nikaia

prodromos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 22:54
Τοποθεσία: ΛάΡΙΣΑ

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό prodromos » 15 Φεβ 2012, 18:01

παιδια ας κανουμε μια συντονισμενη προσπαθεια να βρεθουμε.οσο πιο γρηγορα βρεθουμε τοσο πιο καλα θα αρχισουμε να οργανωνομαστε
προτεινω ραντεβου πεμπτη 24/2 απογευμα!!!
συνηθως τις καθημερινες τα απογευματα ο κοσμος εχει περισσοτερη ευχερεια κ πολυ περισσοτερο κ τη πεμπτη που ειναι κ τα μαγαζια κλειστα σε μας.περιμενω προτασεις :D

mdomox
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 13:24

Re: Είναι κανείς από Θεσσαλία?

Δημοσίευσηαπό mdomox » 16 Φεβ 2012, 11:17

prodromos έγραψε:παιδια ας κανουμε μια συντονισμενη προσπαθεια να βρεθουμε.οσο πιο γρηγορα βρεθουμε τοσο πιο καλα θα αρχισουμε να οργανωνομαστε
προτεινω ραντεβου πεμπτη 24/2 απογευμα!!!
συνηθως τις καθημερινες τα απογευματα ο κοσμος εχει περισσοτερη ευχερεια κ πολυ περισσοτερο κ τη πεμπτη που ειναι κ τα μαγαζια κλειστα σε μας.περιμενω προτασεις :D


24/2 είναι ok από εμένα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
‎"Η ωριμότητα του ανθρώπου είναι να ξαναβρεί τη σοβαρότητα με την οποία έπαιζε όταν ήταν παιδί".
Νίτσε


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες