Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
Βάρβαρος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 15:07

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Βάρβαρος » 04 Ιαν 2012, 15:13

Δεν έχω ιδέα πως μπορώ να βοηθήσω αλλα θα κάνω οτιδήποτε για να δημιουργηθεί αυτό το κόμμα και να'χω κάτι να ψηφίσω στις επόμενες εκλογές.

megas219
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 09:16

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό megas219 » 04 Ιαν 2012, 16:01

Καλησπέρα,

Μόλις πρόσφατα "ανακάλυψα" όλη αυτή τη δραστηριότητα και με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Ελπίζω μόνο να οργανωθεί κατάλληλα και να μην αποτελέσει άλλη μία φούσκα σαν τους αγανακτισμένους. Από ότι βλέπω δεν εφευρίσκουμε τον τροχό. Ο τρόπος δράσης και τα βήματα που πρέπει να γίνουν έχουν γίνει ήδη.

Είμαι Μηχανικός Περιβάλλοντος και αυτός θα είναι ο πέμπτος χρόνος εργασίας μου στη βιομηχανία. Αντικείμενο: διαχείριση θεμάτων Περιβάλλοντος, Υγιεινής και Ασφάλειας.

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε βοήθεια.

Ευχαριστώ

Κυριάκος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 18:37

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Κυριάκος » 04 Ιαν 2012, 17:22

Μάλιστα.ΕΓΩ τότε , ξέρω να κάνω .....υπομονή !!!!!

Άγγελος Δ
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 19:11

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Άγγελος Δ » 04 Ιαν 2012, 18:30

megas219 έγραψε:Είμαι Μηχανικός Περιβάλλοντος και αυτός θα είναι ο πέμπτος χρόνος εργασίας μου στη βιομηχανία. Αντικείμενο: διαχείριση θεμάτων Περιβάλλοντος, Υγιεινής και Ασφάλειας.
Ευχαριστώ

Πλέον είσαι καταζητούμενος άνοιξε σε παρακαλώ (σε ικετεύω) ένα νέο post στις δράσεις και γράψε για τις προτάσεις σου πάνω στο αντικείμενο σου.
http://ppgrsecurityanonimity.blogspot.com/
Status: Τυπώνω κουπονάκια και καλά για την οικονομική ενίσχυση του κόμματος.

CaptainHog
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 20:15

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό CaptainHog » 04 Ιαν 2012, 20:21

καλησπερα και απο εμενα.

μολις σημερα εμαθα την υπαρξη σας και θελω να βοηθησω και γω εαν μπορω.
για οτιδηποτε απλα ριξτε μου μια ειδοποιηση

κωστας.32.

logi
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 20:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό logi » 04 Ιαν 2012, 20:22

Καλησπέρα με λένε Γιάννη.

Όταν δημιουργήθηκε το κόμμα στην Σουηδία έλεγα άντε να έρθει και εδώ.Έχω αρχίσει να διαβάζω γενικά για το pirate party και συμφωνώ σε όλα.
Δέν ξέρω ακριβός πως μπορώ να βοηθήσω αν και θέλω.Σπουδάζω αυτοματισμό και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με την φωτογραφία.Ξέρω μάλλον αρκετά απο υπολογιστές.

Καλή επιτυχία και μακάρι να πάνε όλα καλά και να αφυπνιστεί ο κόσμος γιατί ακόμη μερικοί κοιμούνται ακόμη.

Finrod Felagund

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Finrod Felagund » 04 Ιαν 2012, 21:32

Με λενε Κυριακο και μπορω να βοηθησω σε οποιοδηποτε τομεα εχει να κανει με υπολογιστες, διαδικτυο, κατασκευη και διαχειριση ιστοσελιδων, δημιουργια και επεξεργασια μουσικης και βιντεο.
Επισης σε θεματα οργανωσης, καταμερισμου εργασιων, εναλλακτικων θεραπειων, οικολογιας και επιβιωσης στη φυση (..το τελευταιο ελπιζω να μην χρειαστει... :) )

warlordei
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 23:59
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό warlordei » 05 Ιαν 2012, 00:34

Μπορω να βοηθησω με μεταφρασεις κειμενων απο Αγγλικα σε Ελληνικα σε social media,σε συγγραφη κειμενων,σε δημιουργια video αλλα και σε οτιδηποτε απαιτει φυσικη παρουσια. :D http://www.polymhxanos.blogspot.com/201 ... st_04.html :D :D
De gustibus non est disputandum

pantzaf
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 10:05

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό pantzaf » 05 Ιαν 2012, 10:11

kalimera kali xronia na exume oloi mas..apo xalkida

Roentgen
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 11:44

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Roentgen » 05 Ιαν 2012, 11:48

Γεια σε όλους.
Είμαι στο τελευταίο έτος ειδικότητας και μπορώ να προσφέρω τις γνώσεις μου σε όσα αφορούν στον τομέα της υγείας ιδίως στην ελεύθερη διακίνηση πληροφορίας στην επιστήμη.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 9 και 0 επισκέπτες