Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
tsentseris
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 18:22

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό tsentseris » 10 Ιαν 2012, 22:25

Στο επικοινωνιακό κομμάτι και στο κομμάτι προβολής των θέσεων και απόψεων στην περιφέρεια Ηπείρου με κάθε τρόπο.... μέσα απο την ειδικότητά μου

Dimpas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 14:42

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Dimpas » 12 Ιαν 2012, 14:53

Καλησπέρα !
Είμαι εδώ για να βοηθήσω όπως μπορώ ! Σε τοπικό επίπεδο ( Δυτική Αττική ) αλλά και συλλογικό !
Είμαι καθηγητής πληροφορικής ΠΕ19 αναπληρωτής σε Δημοτικά και επαγγελματίας φωτογράφος !
Θα χαρώ πολύ να μαζευτούμε , να τα πούμε και να γνωριστούμε !
Παπαδόπουλος Δημήτρης

OCTAVIANOS200
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 10:16

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό OCTAVIANOS200 » 14 Ιαν 2012, 10:31

Καλημέρα και από εμένα.
Είμαι και εγώ εδώ για να βοηθήσω όπως μπορώ.
Γνωρίζω αρκετά καλά Η/Υ, έχω εμπειρία από Τραπεζικά και Ασφαλιστικά.
Επίσης έχω μια μικρή εμπειρία από διοίκηση μιας και είμαι αντιπρόεδρος σε σύλλογο γονέων.
Βρίσκομαι στην δυτική Αττική και μπορώ να βοηθήσω όπου με χρειαστείτε.
Επιτέλους κάτι καινούργιο και για εμάς που βαρεθήκαμε να ακούμε τα ίδια και τα ίδια
συγχαρητήρια σε όλους σας, ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!!

panatha88
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 20:31

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό panatha88 » 16 Ιαν 2012, 20:41

Lipon Melene stavros ime apo tin germania kai ime melos tou komatos pirates tou xiltesxaim kai thelo na βοηθήσω stin epikinonia.Mpori na βοηθήσh h to koma mou?

Z53
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 20:50

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Z53 » 17 Ιαν 2012, 20:35

Γειά σας και από εμένα.

Γενικά υπάρχει χρόνος και διάθεση.
Πιό συγκεκριμένα, με τα λίγα Γαλλικά μου (και καν'α-δυό λεξικά από δίπλα),ίσως μπορώ να βοηθήσω σε τίποτα μεταφράσεις.
Αλλά η πρόταση να ζητούνται με κάποιο τρόπο εθελοντές γιά συγκεκριμένη δουλειά μου φαίνεται πιό πρακτική.
Αλλωστε σ' όλα τα πράματα υπάρχει και η "λάντζα" που δεν απαιτεί συγκεκριμένες ικανότητες αλλά πρέπει να γίνει.
Ζαννής Φραγκάκης (Αρχιτέκτονας)

Dkjane
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 22:19

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Dkjane » 17 Ιαν 2012, 23:13

Μπορώ να βοηθήσω στην οργάνωση, την επιχειρηματολογία, την πληροφόρηση πχ φυλλάδια και εκπομπή αν κάνετε στο ίντερνετ(σπουδάζω στα Γιάννενα). Θα μου άρεσε αφού είστε από διάφορα επαγγέλματα να κάνετε μία εκπομπή που να παρουσιάζει ολοκληρωμένα και να εξηγεί γεγονότα σε διάφορα επίπεδα(πχ ψυχολογία, κοινωνιολογία), για να μπορεί οποιοσδήποτε να καταλαβαίνει τι πρέπει να κάνει και πώς. Αν κάνουμε κάτι τέτοιο στη λογοτεχνική ομάδα που συμμετέχω θα σας στείλω το link :?

tsentseris
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 18:22

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό tsentseris » 19 Ιαν 2012, 17:23

Καλησπέρα και απο εμένα με κέντρο πάντα τον άνθρωπο και μέσα απο τον επαγγελματικό μου ρόλο ως ψυχολόγος μπορώ να βοηθήσω στην δημοσιοποίηση, οργάνωση και προβολή του κόμματος στην Περιφέρεια της Ηπείρου
Tsentseris Michail ;)

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό James » 19 Ιαν 2012, 18:40

Χαιρετώ, εγώ....??;;?!..α ναι, διασκεδαζω το κόσμο (η έτσι νομίζω) σερβίροντας cocktails και πολλά χρόνια ασχολούμαι με επαγγελματικούς συλλόγους, δε λέω γιά υπολογιστές γιατί ακόμα προσπαθώ να πάρω πτυχίο στο ΕΑΠ-ΠΛΗ, φαντάζομαι ότι υπαρχουν πιό εξειδικευμένοι στο τομέα αυτό, έχω φτιάξει μερικές ιστοσελίδες φίλων, σε θέματα οργάνωσης συναντήσεων λόγω δουλειάς βοηθάω, αλλά ότι χρειάζεται στη πορεία το κάνουμε.........
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

porepete
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 29 Ιαν 2012, 23:03
Τοποθεσία: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΑΘΗΝΑ

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό porepete » 30 Ιαν 2012, 01:49

Έχω τελειώσει γεωλογικό το οποίο μάλλον σας είναι άχρηστο σαν προσόν,δουλεύω ως υπεύθυνος τροφοδοσίας σε μια εταιρία με συστήματα ασφαλείας το οποίο κι αυτό μάλλον άχρηστο σας είναι, το μόνο χρήσιμο που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή είναι πως είναι μέλος σε torrentleech,hd-torrents,hdbits,scenehd,awesome-hd,passthepopcorn,bitmetv,BTN κι εκτός από to hdbits έχω σε όλα τα άλλα invites.Αυτό πιάνει σαν βοήθεια?

Γουδέος Κώστας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 04 Φεβ 2012, 11:33

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Γουδέος Κώστας » 04 Φεβ 2012, 16:32

Ασχολουμε ερασιτεχνικά με το LINUX.Μπορώ να βοηθήσω όποιον ενδιαφερθεί να μάθει τι είναι αυτό.
Μπορώ να βοηθήσω και με ένα δυο δίωρα στο γραφείο, σε οργανωτικά θέματα.
Είμαι τριτεκνος και ο χρόνος μου είναι πιεσμένος, αλλά αξίζει τον κόπο.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και Γουδέος Κώστας, έχει επεξεργασθεί 10 φορά/ες συνολικά
<μόνοι γὰρ τόν τε μηδὲν τῶνδε μετέχοντα οὐκ ἀπράγμονα, ἀλλ' ἀχρεῖον νομίζομεν>
Γιατί είμαστε ο μόνος λαός που αυτόν που δε μετέχει στα κοινά δεν τον θεωρούμε φιλήσυχο αλλά άχρηστο.
Περικλέους επιτάφιος λόγος.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες