Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
ckhan
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Φεβ 2012, 20:06

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό ckhan » 14 Φεβ 2012, 20:19

Αφου φροντισανε τα αστερια μας (πολιτικοι) να απολαμβανουμε τη ζωη συμφωνα με το δογμα "ενας εργαζομενος σε καθε σπιτι" ετσι και εγω σαν βοηθεια μπορω να διαθεσω το χρονο μου. Ειμαι φοιτητης του τμηματος Πληροφορικης του ΕΑΠ οποτε καταλαβαινετε οτι μπορω να βοηθησω σε οτι εχει σχεση με θεματα πληροφορικης τα οποια γνωριζω. Οπου μπορω να φανω χρησιμος παρακαλω πειτε μου.

Βασίλης
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Φεβ 2012, 23:10

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 16 Φεβ 2012, 00:35

Καλησπέρα είμαι ο Βασίλης, είμαι ηλεκτρονικός μηχανικός Bsc και μπορώ να βοηθήσω σε συναντήσεις - επαφές - συνέδρια.
Έχω την τύχη να κάνω τακτικά επαγγελματικά ταξίδια εκτός και εντός Ελλάδας και μπορώ να βοηθήσω και σε οργανωτικά θέματα.
Στην εισαγωγική εταιρία διανομής ηλεκτρονικών εξαρτημάτων (τρανζίστορ, διόδων, πυκνωτών, ολοκληρωμένων κυκλωμάτων, κλπ) που εργάζομαι από το 1993 ως σήμερα αλλά και πριν το 1993, σε συνεργάτη της ΙΒΜ από το 1988, απέκτησα όλα αυτά τα χρόνια μέσα από τα σεμινάρια, συνέδρια, εκθέσεις και συναντήσεις, την εμπειρία (πέρα από το κομμάτι της επαγγελματικής μου δραστηριότητας) της επικοινωνίας.

Yiannis Motsakos
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: 21 Ιαν 2012, 06:07
Τοποθεσία: Ulm Deutschland/ Δημότης Περιστεριου- Αττικής

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Yiannis Motsakos » 27 Μαρ 2012, 13:13

Γεια σας Παιδιά,

αν και πολύ καιρό στο Forum εδώ, δεν είχα γράψει μέχρι τώρα που μπορώ να βοηθήσω και εγώ, αλλα κάλιο αργά παρα ποτε!

Μένω στην Γερμανία και έχω τελειώσει Master Logistic και Marketing, Ψυχολογία πώλησης και έχω ένα διδακτορικό για εμπορικά επαγγέλματα από το Γερμανικό Εμπορικό Επιμελητήριο, ξέρω από PR και προώθηση προϊόντων.
Κάνω μερικά ταξίδια στην αυστρία και ελβετία.
Σε ο,τι με χρειάζεστε είμαι εδώ!
Master Logistic/Ψυχολογία πώλησης & Marketing
Sic semper tyrannis
Facebook--->Yiannis Motsakos
Skype------->yiannis_motsakos

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό baskin » 27 Μαρ 2012, 13:18

Yiannis Motsakos έγραψε:Γεια σας Παιδιά,

αν και πολύ καιρό στο Forum εδώ, δεν είχα γράψει μέχρι τώρα που μπορώ να βοηθήσω και εγώ, αλλα κάλιο αργά παρα ποτε!

Μένω στην Γερμανία και έχω τελειώσει Master Logistic και Marketing, Ψυχολογία πώλησης και έχω ένα διδακτορικό για εμπορικά επαγγέλματα από το Γερμανικό Εμπορικό Επιμελητήριο, ξέρω από PR και προώθηση προϊόντων.
Κάνω μερικά ταξίδια στην αυστρία και ελβετία.
Σε ο,τι με χρειάζεστε είμαι εδώ!


Να πας να βρεις τους ντόπιους πειρατές και να ζητήσεις συμβουλές και ιδέες!!
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

αντώνης_αρ
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 04 Απρ 2012, 18:09

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό αντώνης_αρ » 05 Απρ 2012, 11:13

Καλημέρα
Ειμαι ο Αντώνης και θα ηθελα να βοηθησω. Εχω 13 χρονια εμπειρια στο εμποριο και ασχολουμαι αρκετα με τις νεες τεχνολογιες . Εχω καλή γνωση αγγλικων
Μπορω να βοηθησω ως επι των πλειστον απομακρυσμενα ( εξαιτιας επαγγελματικων και οικογενειακων υποχρεωσεων ) σε δουλειες "γραφειου" ( αποστολη emails , μεταφραση κτλ) καθως και συμβουλευτικα σε θεματα προωθησης και οικονομιας

Yiannis Motsakos
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: 21 Ιαν 2012, 06:07
Τοποθεσία: Ulm Deutschland/ Δημότης Περιστεριου- Αττικής

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Yiannis Motsakos » 05 Απρ 2012, 11:49

baskin έγραψε:
Yiannis Motsakos έγραψε:Γεια σας Παιδιά,

αν και πολύ καιρό στο Forum εδώ, δεν είχα γράψει μέχρι τώρα που μπορώ να βοηθήσω και εγώ, αλλα κάλιο αργά παρα ποτε!

Μένω στην Γερμανία και έχω τελειώσει Master Logistic και Marketing, Ψυχολογία πώλησης και έχω ένα διδακτορικό για εμπορικά επαγγέλματα από το Γερμανικό Εμπορικό Επιμελητήριο, ξέρω από PR και προώθηση προϊόντων.
Κάνω μερικά ταξίδια στην αυστρία και ελβετία.
Σε ο,τι με χρειάζεστε είμαι εδώ!


Να πας να βρεις τους ντόπιους πειρατές και να ζητήσεις συμβουλές και ιδέες!!


@Baskin,

Πληροφοριακά και μονο( για να δεις τι είναι το Muble)
όταν δεν είναι κανένας από εμάς στο κανάλι μας εκεί, μπαίνω στους Γερμανόφωνους και κάθομαι και τους ακούω, με τόσα κρατίδια που έχουν, κάνουν συχνά εκλογές κάπου, με ρωτάνε για της πολεμικές αποζημίωσης, κατοχικά δάνεια, φορολογικό και ανάπτυξη , αλλα και τι λέει η κοινή γνώμη στην ελλάδα για τον Γερμανικό λαό.

Στις 16.04. είμαι και καλεσμένος σε συνδιάσκεψη τους στην πόλη του Ulm, να τα πούμε και από κοντά.
Master Logistic/Ψυχολογία πώλησης & Marketing
Sic semper tyrannis
Facebook--->Yiannis Motsakos
Skype------->yiannis_motsakos

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 21 Απρ 2012, 16:38

ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ έγραψε:Εγω διατηρω επιχειρηση με σκαφη αναψυχης στην λακωνια που κοντευει να ναυαγησει..επισης εχω εξαγωγικη εταιρεια εμποριας και εμφιαλωσης εξτρα παρθενου ελαιολαδου κατα 80% δικης μου παραγωγης αναγνωρησμενο διεθνως ως ανωτερης ποιοτητας και το τρωο μονος μου λογω του συστηματος.Και ζω στην μανη οπου παραδοσιακα εχουμε πληθωρα απο οπλα(κανονια,αυτοματα,πιστολια κτλ) οπου μπορουν να χρειαστουν για το πειρατικο αμυντικα

φιλε λακεδαιμων δεν προλαβα να σε εντοπισω,τωρα ειναι 21/4...χρειαζομασταν υποψηφιο στην Λακωνια,γιατι δεν δηλωσες υποψηφιοτητα ?
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

stauroula papa
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 02 Ιουν 2012, 09:36

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό stauroula papa » 02 Ιουν 2012, 09:41

kalhmera exw etereia diaxhrhshs ktiriwn opws mporwtha bohthisw kai egw


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες