ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

dimitrisc
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 00:23

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό dimitrisc » 02 Φεβ 2012, 17:50

Pappasadrian,και οποίος ενδιαφέρεται, στις 18:15 θα ειμαι στην περιοχή του καυταντζογλειου, αν θες έρχεσαι μαζί μου

dimitrisc
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 00:23

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό dimitrisc » 02 Φεβ 2012, 17:54

Επίσης, είναι πριν απο τα jumbo, όπως πας για Χαλκιδική μετα τα garrefour στον πρώτο παραδρομο , δεξιά στη συνέχεια ευθεία μετα απο 50 μετρα(μετα τη skoda) φτάσαμε.

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό adrian » 06 Φεβ 2012, 01:58

Επόμενη συνάντηση;

Προτείνω αρχικά κάπου κέντρο, αν υπάρχει κάποιο ήσυχο δημόσιο μέρος στα υπόψιν. Να εξυπηρετεί περισσότερο κόσμο εύκολα. Και να ενθαρρύνει και καινούριους να έρθουν (πχ εγώ προσωπικά αν ήταν να ερθω πρώτη φορά, θα προβληματιζομουν με το μέρος της προηγούμενης συνάντησης (χωρίς παρεξήγηση, δημήτρη, ο χώρος ήταν ωραίος)).
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό kdev » 06 Φεβ 2012, 11:49

συμφωνω ανδριανε, αλλα να δουμε τι εγινε με αυτο που ελεγε ο crisal για χωρο σε κεντρο

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό adrian » 06 Φεβ 2012, 11:53

Την προηγουμενη πεμπτη ειχε πει οτι ο χωρος που ειχε στο μυαλο του νοικιαστηκε απο αλλον, και οτι θα εψαχνε για εναλλακτικη λυση. Δεν ξερω τι εγινε τελικα..
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

dimitrisc
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 00:23

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό dimitrisc » 06 Φεβ 2012, 19:39

pappasadrian προτείνω να ξεκινήσεις ένα νέο θέμα, να βάλεις ημερομηνία, ώρα και τόπο για να υπάρξει η απαραίτητη "διαβούλευση". Προσωπικά δεν ξέρω και πολλά από τις καφετέριες κέντρου. Μερικές φορές περνάω από Παύλου Μελλά, κοντά Λευκό Πύργο, στον πεζόδρομο πάνω από την pizza hut και βλέπω πολλές ηκιυπόγειες καφετέριες full στον φοιτητόκοσμο (target group) 8-) . Μου φαίνονται καλές. Δεν θυμάμαι πάντως ονόματα...

dimitrisc
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 00:23

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό dimitrisc » 06 Φεβ 2012, 19:42

Επίσης προς κάθε ενδιαφερόμενο, σκέφτομαι να κατέβω Αθήνα για την Παρασκευή, μπορώ να πάρω 2-3 άτομα μαζί, αλλά μάλλον θα πάω από Πέμπτη βράδυ εκτός απροόπτου και θα γυρίσω Παρασκευή απόγευμα, οπότε όποιος ενδιαφέρεται απλά θα πρέπει να μεριμνήσει για τη Δ/Ν. Περιμένω απαντήσεις.

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό crisal » 06 Φεβ 2012, 22:55

Μεχρι να βρουμε χωρο (παζαρευω καποιον στο κεντρο παλι Βενιζελου) προτεινω να βρεθουμε σε καποιο ξενοδοχειο.
Σιγουρα ειναι ποιο ησυχα και διακριτικα....

Βεργινα - Καψης - Εγνατια και εχει πολλα ακομα στο κεντρο....

Μπορουμε να το κανουμε Τεταρτη βραδυ ή αν θελετε να "πηδηξουμε" λογω Αθηνας αυτη την εβδομάδα και να το κανουμε την αλλαη Τεταρτη

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 07 Φεβ 2012, 16:28

Μια ακομα συναντηση-γνωριμια των πειρατων εγινε την Πεμπτη στην Θεσσαλονικη.Νεα μελη ελαβαν μερος καταθετοντας και αυτα την γνωμη τους και τις ανησυχιες τους,σε γενικες γραμμες κινηθηκε οπως και οι προηγουμενες,συζητηθηκαν καποια θεματα που ειχαν να κανουν με την χρηστικοτητα του site και του foroum.Κλεινοντας ανανεωσαμε το ραντεβου μας για την επομενη Τεταρτη.Πειρατικα απο την Θεσσαλονικη.
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες