Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Karag
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 16:30

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό Karag » 09 Φεβ 2012, 10:21

mike1966 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα,
μπορώ, με μια στοιχειώδη επεξεργασία, το κείμενο που έχουμε για ACTA στην εισαγωγική σελίδα του site να το βγάλω καμμιά 500 φωτοτυπίες(αν μπορέσω και περισσότερες) και να το μοιράσουμε το Σάββατο. Τα έξοδα και το κέφι δικά μου. Αν συμφωνείτε στείλτε απάντηση το συντομότερο.
Καλή συνέχεια.


Μπορώ και εγώ να κάνω το ίδιο αρκεί να μου στείλεις το κείμενο μέχρι αύριο, 500 και εγώ!

Τα παιδιά στην Αθήνα έχουν φτιάξει αυτό:http://www.pirateparty.gr/wp-content/uploads/2012/02/acta2.pdf
Λές να βάλουμε αυτό?

mike1966
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 10:52
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό mike1966 » 09 Φεβ 2012, 13:22

Παιδιά καλημέρα, μου έστειλε ο Ανέστης ένα φυλλάδιο και ήδη το έβαλα και εκτυπώνει.
http://www.pirateparty.gr/wp-content/up ... /acta2.pdf
θα βγάλω καμμιά χιλιαριά.
Αν μπορούμε Παρασκευή βράδυ (όσο πιο αργά γίνεται) να συναντηθούμε στο Νέον κάποιοι (έστω και λίγοι) να τα μοιράσουμε μεταξύ μας, γιατί άνθρωποι είμαστε και οτιδήποτε μπορεί να συμβεί (π.χ. κάποιος να καθυστερήσει), ώστε το Σάββατο το απόγευμα να είμαστε έτοιμοι.
Καλή συνέχεια
Χρόνου φείδου. Σπεύδε βραδέως.

Zekvyrin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 29 Ιαν 2012, 01:09

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό Zekvyrin » 09 Φεβ 2012, 21:43

mike1966 έγραψε:Αν μπορούμε Παρασκευή βράδυ (όσο πιο αργά γίνεται) να συναντηθούμε στο Νέον κάποιοι (έστω και λίγοι) να τα μοιράσουμε μεταξύ μας, γιατί άνθρωποι είμαστε και οτιδήποτε μπορεί να συμβεί (π.χ. κάποιος να καθυστερήσει), ώστε το Σάββατο το απόγευμα να είμαστε έτοιμοι.


Αν και δίνω μάθημα Σάββατο πρωί, αν συναντηθείτε ειδοποιείστε με να έρθω.

mike1966
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 10:52
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό mike1966 » 09 Φεβ 2012, 22:51

Παιδιά καλησπέρα,
έχω ετοιμάσει ήδη 1100 φυλλάδια και θα δω τί μπορώ να κάνω αύριο.
Πάρτε με τηλέφωνο να δούμε πως θα συναντηθούμε, να τα μοιράσουμε αύριο μεταξύ μας.
Πάμε δυνατά, όλα είναι μαζί μας και όλοι εναντίον όλων των Ελλήνων,
Καλή συνέχεια
Χρόνου φείδου. Σπεύδε βραδέως.

Karag
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 16:30

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό Karag » 10 Φεβ 2012, 16:20

Μπορεί κάποιος να κάνει μια σούμα και να δούμε πόσοι θα υποστηρίξουμε την δράση κατά του ACTA αύριο?
Το ραντεβού για την Κυριακή ισχύει?17.00 στον Μώλο?

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό agelos » 10 Φεβ 2012, 16:33

το ραντεβου κανονικα. για το acta μιλατε με mike1966 για να συναντηθειτε σημερα να συνενοηθειτε. εχω στειλει και μηνυματα σε οσους μπορεουν
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Zekvyrin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 29 Ιαν 2012, 01:09

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό Zekvyrin » 10 Φεβ 2012, 22:51

Λοιπόν παιδιά, ο Μιχάλης μου έδωσε τα τυπωμένα (γιατί αν κανονίσουμε κάτι νωρίτερα δεν θα μπορέσει)..

Επειδή σίγουρα δεν είμαι ο πιο κατάλληλος σε αυτό το θέμα (δεν έχω την παραμικρή ιδέα από τέτοιου είδους οργάνωση κτλ),
αν οποιοσδήποτε μπορεί να κάνει την οποιαδήποτε οργάνωση ας το πει..

Οποιαδήποτε (σχεδόν) ώρα -από το μεσημέρι κι ύστερα- μπορείτε να συναντηθούμε νωρίτερα πείτε μου.
Και πείτε ποιοι θα έρθετε..

Αν και βλέπω το θέμα ACTA θα κουκουλωθεί λόγω των υπολοίπων εξελίξεων στην ελλάδα..

Divim
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Φεβ 2012, 13:39

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό Divim » 11 Φεβ 2012, 13:45

Καλησπέρα

Θα μπορούσα να παραβρεθώ και εγώ στην επόμενη συναντησή σας χωρίς να είμαι μέλος?
Από οτι είδα είναι στο μόλο της Αγ Νικολάου στις 17:00 την Κυριακή, που θα μπορούσα να βρώ στοιχεία επικοινωνίας για να σας βρώ?

Ευχαριστώ

Ιγνάτιος

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Φεβ 2012, 16:37

όλοι μπορουν να ερθουν φιλε. φυσικα κι ελα με οποιον φιλοη φιλη θελεις.

φιλικα άγγελος
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: Επόμενη Συναντηση στην πάτρα?

Δημοσίευσηαπό plessas » 12 Φεβ 2012, 12:41

Παιδιά, στις 17:00 που έχουμε τη συνάντηση νομίζω έχει και συγκεντρώσεις διαμαρτυρίας, καθώς θα ψηφίζεται από τη Βουλή το Μνημόνιο ΙΙ. Ίσως καλό θα ήταν να είναι σχετικά σύντομη η συνάντηση ώστε όποιος θέλει (ή και όλοι μαζί) να μπορέσει να πάει.
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες