συνεντευξη attacktv

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό anestis » 11 Απρ 2012, 14:48

Μπράβο στους Πατρινούς, ιδίως για το περιεχόμενο!

Επιτρέψτε μου μια σκέψη:
Σε μελλοντικά βιντεάκια βάλτε την κάμερα σταθερή (σε τρίποδο) σε μια μεριά που σας πιάνει και τους 3 μέσα στο πλάνο
(σ' αυτό το παράδειγμα θα την έβαζα μπροστά και αριστερά από τον Μιχάλη όπως κοιτάει αυτός).
Η κίνηση της κάμερας, όπως γινόταν, ζάλιζε :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Απρ 2012, 14:54

anestis έγραψε:Μπράβο στους Πατρινούς, ιδίως για το περιεχόμενο!

Επιτρέψτε μου μια σκέψη:
Σε μελλοντικά βιντεάκια βάλτε την κάμερα σταθερή (σε τρίποδο) σε μια μεριά που σας πιάνει και τους 3 μέσα στο πλάνο
(σ' αυτό το παράδειγμα θα την έβαζα μπροστά και αριστερά από τον Μιχάλη όπως κοιτάει αυτός).
Η κίνηση της κάμερας, όπως γινόταν, ζάλιζε :)


αυτο ηταν επιλογητου καμεραμαν. αυτος εκανε το στησιμο :?
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

dinos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:19

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό dinos » 11 Απρ 2012, 20:38

Γεια σας και απο μένα. Έπεται και συνέχεια... θα προσπαθήσουμε τις μέρες που έχουμε να μιλήσουμε σε ενα ραδιοφωνικό σταθμό (αν γίνεται και live streaming). Τεχνικά είναι δυνατόν?
Δεν είμαστε επαγγελματιες πολιτικοί, συγχωρούνται και κάποια λάθη. Ωστόσο απο φίλους και γνωστούς οι πρώτες εντυπώσεις που πήρα είναι πολύ κάλες.

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό plessas » 11 Απρ 2012, 20:43

Ντίνο, τώρα που το σκέφτομαι πιο σημαντικό από το live streaming (το οποίο πόσοι θα ακούσουν εκείνη την ώρα;) είναι να μπορέσουμε να καταγράψουμε τη συνέντευξη ηλεκτρονικά για να μπορέσουμε να τη διακινήσουμε μέσω διαδικτύου.
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

dinos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:19

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό dinos » 12 Απρ 2012, 02:35

Οπωσδηποτε, ωστόσο θα είναι καλό για αυτούς που παρακολουθούν ιντερνετικα τον σταθμό να έχουν και ζωντανή εικόνα. Επιπλέον δημιουργείται και ντόρος μόνο με την ανακοινωση ότι θα υπάρχει live streaming. Μια αναμόνή και ενδιαφέρον για το γεγονός που θα ακολουθήσει απο τον κόσμο. Πιστεύω αν τα καταφέρουμε θα το δει αρκετός κόσμος στην Πάτρα κυρίως νέος


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες