Εισιτήρια για το συνέδριο

Συζήτηση για το 1ο Συνέδριο του ΠΕΙΡ.
laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Εισιτήρια για το συνέδριο

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 01 Σεπ 2012, 17:43

kailor έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:
theofanis1987 έγραψε:Δεν συμφωνω οτι θα πρεπει να υπαρχει εισητηριο. Το συνεδριο θα πρεπει να ειναι ανοιχτο σε ολους χωρις εισητηριο.


.............. Και αίθουσες, μικροφωνικές, φωτοτυπίες και λοιπά αναλώσιμα, θα τα πληρώσει ο "φούφουτος"!!!!



Βασίλη τα μόνα έξοδα που θα μπορούσαμε να έχουμε είναι τις φωτοτυπίες, και αναλώσιμα.

Τα άλλα αίθουσα, μικροφωνικά, κλπ θα μπορούσαν να είναι δωρεάν. Εάν όποιος το ψάχνει προτιμήσει αίθουσα που πρέπει να πληρώσουμε εγώ δεν δίνω μία γιατί έχω προτείνει αίθουσες που θα μπορούσαν να είναι δωρεάν.

Πές με εγωιστή ή ότι άλλο θές. Αλλά όταν κάτι μπορούμε να το έχουμε δωρεάν δεν θα πάμε σε αυτά που θα πληρώσουμε.

Και άμα είναι να αρχίζουμε να πληρώνουμε για αίθουσες κλπ, στο τέλος για να αποφύγουνε οι περισσότεροι τα έξοδα δεν θα έρθουν καν στο συνέδριο, και έτσι θα έχουμε συνέδριο με 30 - 40 άτομα και εάν.


Χρήστο, Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα!!!!
Αναλαμβάνω την ευθύνη και σου ζητάω προσφορές!! Φαντάζομαι, θα πείσω και τα υπόλοιπα μέλη για την αξία της πρότασής σου!!!!!!!
Αν δεν ευδοκιμήσει, είναι, είτε τα μέλη "προβληματικά" είτε η πρότασή σου!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Εισιτήρια για το συνέδριο

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 07 Σεπ 2012, 20:12

Καλυτερα να εχουμε συνδρομη αρα εισιτηριο. Μερικα μελη μας δεν θα εχουν να πληρωσουν το εισητηριο για το συνεδριο.
Και επισησς συμφωνω με τον kailor. Μπορουμε να βρουμε αιθουσες που ειναι δωρεαν και να πληρωσουμε μονο τα αναλωσιμα. αμα βρουμε αιθουσα που πρεπει να πληρωσουμε ουτε και εγω εχω να πληρωσω και σαφως δεν θα κατεβω και στο συνεδριο.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 13 και 0 επισκέπτες