Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δήλωσε συμμετοχή στις ομάδες εργασίας και βοήθησε στην λειτουργία του κόμματος.
koulaxizis
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 19:57

Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό koulaxizis » 12 Σεπ 2015, 16:11

Το σκεπτικό ήταν να έχει υλοποιηθεί πριν τις εκλογές ώστε να μπορέσουμε να το "εκμεταλλευτούμε" με σχετικά σποτ και εκπομπούλες ανάμεσα στα μουσικά κομμάτια, αλλά δυστυχώς ο χρόνος δεν έφτασε.

Μετά τις εκλογές λοιπόν, ξεκινά άμεσα η υλοποίηση του απ' τον Γιάννη Παπαναστάση και απ' την μεριά μου ξεκινώ ηχογραφήσεις των "ατακών" που θα παίζουν ενδιάμεσα.

Όποιο μέλος (ή μη) επιθυμεί να δανείσει την φωνή του, είναι ευπρόσδεκτο!

Εδώ, καλείστε να γράψετε ιδέες για τα σποτάκια, ώστε να μπορέσω να ξεκινήσω τις ηχογραφήσεις, κατόπιν συνεννόησης με τους εκφωνητές!

Εμπρός λοιπόν!! Γίνετε δημιουργικοί! :)
Τελευταία επεξεργασία από 1 και koulaxizis, έχει επεξεργασθεί 12 φορά/ες συνολικά

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 12 Σεπ 2015, 16:13

Gine ki esi peratis!

(διαβασμένο με π(γ)ροφο(γ)ρά)
здравствуйте

koulaxizis
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 19:57

Re: Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό koulaxizis » 12 Σεπ 2015, 16:14

Κομπειλάδας έγραψε:Gine ki esi peratis!

(διαβασμένο με π(γ)ροφο(γ)ρά)


Έχω ήδη ηχογραφήσει και μια παραλλαγή του "Εδώ Πειρατικό..." που είχες πει για πλάκα κάποια στιγμή, θα σου στείλω δείγμα σύντομα! ;)

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό Petros » 12 Σεπ 2015, 16:21

koulaxizis έγραψε:Έχω ήδη ηχογραφήσει και μια παραλλαγή του "Εδώ Πειρατικό..." που είχες πει για πλάκα κάποια στιγμή, θα σου στείλω δείγμα σύντομα! ;)


Επειδή όλοι ξέρουμε ότι υπήρξαν μέχρι και άτομα που ήταν μέσα που μετέπειτα ξεφτίλησαν το πολυτεχνείο και τους ανθρώπους που πολέμησαν μαζί τους, θα έλεγα να το αφήσουμε ήσυχο αυτό το θέμα και να κάνουμε αστεία με τίποτα άλλο...
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 12 Σεπ 2015, 16:36

koulaxizis έγραψε:
Κομπειλάδας έγραψε:Gine ki esi peratis!

(διαβασμένο με π(γ)ροφο(γ)ρά)


Έχω ήδη ηχογραφήσει και μια παραλλαγή του "Εδώ Πειρατικό..." που είχες πει για πλάκα κάποια στιγμή, θα σου στείλω δείγμα σύντομα! ;)


Περιμένω ανυπόμονα να δω άμα μοιάζω με την Δαμανάκη!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
здравствуйте

koulaxizis
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 19:57

Re: Σποτάκια για το ιντερνετικό ραδιόφωνο

Δημοσίευσηαπό koulaxizis » 12 Σεπ 2015, 17:32

Petros έγραψε:
koulaxizis έγραψε:Έχω ήδη ηχογραφήσει και μια παραλλαγή του "Εδώ Πειρατικό..." που είχες πει για πλάκα κάποια στιγμή, θα σου στείλω δείγμα σύντομα! ;)


Επειδή όλοι ξέρουμε ότι υπήρξαν μέχρι και άτομα που ήταν μέσα που μετέπειτα ξεφτίλησαν το πολυτεχνείο και τους ανθρώπους που πολέμησαν μαζί τους, θα έλεγα να το αφήσουμε ήσυχο αυτό το θέμα και να κάνουμε αστεία με τίποτα άλλο...


Θα το ανεβάσω να το ακούσετε, έτσι, για την ιστορία, κι αν δεν θέλετε δεν το χρησιμοποιούμε. :)


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 11 και 0 επισκέπτες