Προς τι το δημοψήφισμα;

Δήλωσε συμμετοχή στις ομάδες εργασίας και βοήθησε στην λειτουργία του κόμματος.
Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5109
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 13 Ιούλ 2015, 14:48

Ο σκοπός του Τρολ είναι να ακυρώνει ότι δουλειά προσπαθεί να κάνει το κόμμα. Είναι να διώχνει μέλη και να συκοφαντεί. Απλά αγνοήστε το.

Αν κάποιος έχει κάτι άλλο ουσιαστικό για το κείμενο, στην νέα του θέση για ψηφοφορία:
viewtopic.php?f=182&t=7144
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

newpamelina

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 13 Ιούλ 2015, 14:59

Vassilis Perantzakis έγραψε:Ο σκοπός του Τρολ είναι να ακυρώνει ότι δουλειά προσπαθεί να κάνει το κόμμα. Είναι να διώχνει μέλη και να συκοφαντεί. Απλά αγνοήστε το.

Αν κάποιος έχει κάτι άλλο ουσιαστικό για το κείμενο, στην νέα του θέση για ψηφοφορία:
viewtopic.php?f=182&t=7144


Τα μέλη φεύγουν επειδή μου αναγνωρίζουν το δίκιο σε αυτά που λέω, όσα βέβαια προλαβαίνουν να διαβάσουν αυτά που είπα πριν τα λογοκρίνετε!!

Αλλάξτε!
Βάλτε ξανά ψηλά την σημαία της άμεσης δημοκρατίας!
Προστατεύστε την ανωνυμία των πολιτών!
Διαγράψτε τα διφορούμενα στο καταστατικό-πραξικόπημα!
Σεβαστείτε την αρχή της διαφάνειας στην διοίκηση, και ξεκινήστε έστω και αργά να κρατάτε πρακτικά για ότι κάνετε!
Και διώχτε τους αιώνιους διορισμένους admin που ελέγχουν τις ψηφιακές σας υποδομές.

Και τότε θα δείτε τον κόσμο να έρχεται ξανά.

Και μπασκίνας, και συνταγματάρχης, και ανώνυμος, και αμεσοδημοκράτης γίνεται;;; Δεν γίνεται!!!
Ο κόσμος σας έχει καταλάβει, έχει καταλάβει τι είδους είναι "η δημοκρατία που ονειρεύεστε".

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5109
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 13 Ιούλ 2015, 15:04

Ο σκοπός του Τρολ είναι να ακυρώνει ότι δουλειά προσπαθεί να κάνει το κόμμα. Είναι να διώχνει μέλη και να συκοφαντεί. Απλά αγνοήστε το.

Αν κάποιος έχει κάτι άλλο ουσιαστικό για το κείμενο, στην νέα του θέση για ψηφοφορία:
viewtopic.php?f=182&t=7144#p82785
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

newpamelina

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 13 Ιούλ 2015, 15:07

newpamelina έγραψε:
koulaxizis έγραψε:Δεν μου απάντησες όμως...

Γιατί δεν αναλαμβάνεις την απομαγνητοφώνηση, ώστε να τελειώσει όλη αυτή η ιστορία; Εγώ δεν σου λέω ότι έχεις δίκιο ή άδικο. Αλλά γιατί δεν κάνεις κάτι ώστε να αποδειχθούν τα λεγόμενα σου;


... ευχαρίστως να αναλάβω την απομαγνητοφώνηση, στείλε μου το αρχείο ήχου.


Εγώ σου απάντησα λοιπόν.

Εσύ όμως δεν απάντησες ακόμα ...... :roll:

Που είναι τα πρακτικά του 2 συνεδρίου-πραξικοπήματος;;;

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 13 Ιούλ 2015, 15:23

newpamelina έγραψε:
newpamelina έγραψε:
koulaxizis έγραψε:Δεν μου απάντησες όμως...

Γιατί δεν αναλαμβάνεις την απομαγνητοφώνηση, ώστε να τελειώσει όλη αυτή η ιστορία; Εγώ δεν σου λέω ότι έχεις δίκιο ή άδικο. Αλλά γιατί δεν κάνεις κάτι ώστε να αποδειχθούν τα λεγόμενα σου;


... ευχαρίστως να αναλάβω την απομαγνητοφώνηση, στείλε μου το αρχείο ήχου.


Εγώ σου απάντησα λοιπόν.

Εσύ όμως δεν απάντησες ακόμα ...... :roll:

Που είναι τα πρακτικά του 2 συνεδρίου-πραξικοπήματος;;;

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ!!! γίνε μέλος να έχεις κάθε δικαίωμα να τα ζητήσεις!
Μην μου τα πρήζεις μαλάκα μου!!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

newpamelina

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 13 Ιούλ 2015, 15:36

laskaris_vasilis έγραψε:
newpamelina έγραψε:
Εγώ σου απάντησα λοιπόν.

Εσύ όμως δεν απάντησες ακόμα ...... :roll:

Που είναι τα πρακτικά του 2 συνεδρίου-πραξικοπήματος;;;

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ!!! γίνε μέλος να έχεις κάθε δικαίωμα να τα ζητήσεις!
Μην μου τα πρήζεις μαλάκα μου!!!


Δεν κατάλαβα; Βάση της πειρατικής αρχής της διαφάνειας, δικαίωμα να βλέπουν τα πρακτικά το έχουν όλοι!!!

Τα πρακτικά του 1ου συνεδρίου γιατί είναι δημοσιευμένα ;;;;

Τα πρακτικά του 3ου συνεδρίου γιατί είναι δημοσιευμένα;;;;;

Και τα πρακτικά του 2ου συνεδρίου γιατί ΑΚΟΜΑ τα κρύβεις;;;

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ, ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΑ ΜΟΥ!!!
Τελευταία επεξεργασία από 3 και newpamelina, έχει επεξεργασθεί 13 φορά/ες συνολικά

koulaxizis
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 24 Δεκ 2011, 19:57

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό koulaxizis » 13 Ιούλ 2015, 15:37

newpamelina έγραψε:
newpamelina έγραψε:
koulaxizis έγραψε:Δεν μου απάντησες όμως...

Γιατί δεν αναλαμβάνεις την απομαγνητοφώνηση, ώστε να τελειώσει όλη αυτή η ιστορία; Εγώ δεν σου λέω ότι έχεις δίκιο ή άδικο. Αλλά γιατί δεν κάνεις κάτι ώστε να αποδειχθούν τα λεγόμενα σου;


... ευχαρίστως να αναλάβω την απομαγνητοφώνηση, στείλε μου το αρχείο ήχου.


Εγώ σου απάντησα λοιπόν.

Εσύ όμως δεν απάντησες ακόμα ...... :roll:

Που είναι τα πρακτικά του 2 συνεδρίου-πραξικοπήματος;;;


Επέτρεψε μου να δω κατά πόσο είναι προσβάσιμα και θα σου πω. Προσωπικά, δεν είναι στο χαρακτήρα μου να αγνοώ, ούτε καταστάσεις, ούτε ανθρώπους. Θα έχεις την απάντηση σου λοιπόν, άσχετα απ' το ποιος είναι ο ρόλος σου εν τέλη...

newpamelina

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 13 Ιούλ 2015, 15:40

koulaxizis έγραψε:
newpamelina έγραψε:
newpamelina έγραψε:
... ευχαρίστως να αναλάβω την απομαγνητοφώνηση, στείλε μου το αρχείο ήχου.


Εγώ σου απάντησα λοιπόν.

Εσύ όμως δεν απάντησες ακόμα ...... :roll:

Που είναι τα πρακτικά του 2 συνεδρίου-πραξικοπήματος;;;


Επέτρεψε μου να δω κατά πόσο είναι προσβάσιμα και θα σου πω. Προσωπικά, δεν είναι στο χαρακτήρα μου να αγνοώ, ούτε καταστάσεις, ούτε ανθρώπους. Θα έχεις την απάντηση σου λοιπόν, άσχετα απ' το ποιος είναι ο ρόλος σου εν τέλη...


Σε ευχαριστώ. Έχε υπόψη σου ότι τα φυλάει ο Petros. Και ενω έχουν δημοσιεύσει και του 1ου και του 3ου συνεδρίου τα πρακτικά, τα πρακτικά του πραξικοπήματος του 2ου συνεδρίου παραμένουν ακόμα μυστικά και σφραγισμένα.

Από κάποιους που δεν έχουν πρόβλημα να είναι επώνυμοι, περιμένουμε να δραστηριοποιηθούν.
Για να ανακάμψει το πειρατικό, και να διώξει τους συνταγματάρχες που επιχείρησαν πραξικόπημα κατά της άμεσης δημοκρατίας.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και newpamelina, έχει επεξεργασθεί 13 φορά/ες συνολικά

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 13 Ιούλ 2015, 15:48

Έχουμε απαντήσει με κάθε τρόπο, σοβαρό, αστείο, λογικό, εκνευρισμένο, φιλικό, ήρεμο, χαβαλεδιάρικο....αλλά δεν καταλαβαίνεις με κανέναν. Ασχοληθήκαμε 4-5 άτομα να σου απαντήσουμε. Μήπως έχεις πρόβλημα κατανόησης εσύ ο ένας αντί εμείς οι 5 ?
Μήπως εσύ ο ένας δεν δέχεσαι την δημοκρατία των περισσότερων (5) αντί της ξεροκεφάλας σου αγαπητέ Στρατάρχα, μοναδικέ παντογνώστη και κριτή όλων.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

newpamelina

Re: Προς τι το δημοψήφισμα;

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 13 Ιούλ 2015, 15:50

Voyager-1 έγραψε:Έχουμε απαντήσει με κάθε τρόπο, σοβαρό, αστείο, λογικό, εκνευρισμένο, φιλικό, ήρεμο, χαβαλεδιάρικο....αλλά δεν καταλαβαίνεις με κανέναν.
Ασχοληθήκαμε 4-5 άτομα να σου απαντήσουμε. Μήπως έχεις πρόβλημα κατανόησης εσύ ο ένας αντί εμείς οι 5 ?


Τα πρακτικά του 1ου συνεδρίου γιατί είναι δημοσιευμένα ;;;;

Τα πρακτικά του 3ου συνεδρίου γιατί είναι δημοσιευμένα;;;;;

Και τα πρακτικά του 2ου συνεδρίου με το πραξικόπημα κατά της Άμεσης Δημοκρατίας, γιατί ΑΚΟΜΑ τα κρύβεις;;;

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ, ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΑ ΜΟΥ!!!

Voyager-1 έγραψε:Μήπως εσύ ο ένας δεν δέχεσαι την δημοκρατία των περισσότερων (5) αντί της ξεροκεφάλας σου αγαπητέ Στρατάρχα, μοναδικέ παντογνώστη και κριτή όλων.

Αυτή είναι η "δημοκρατία που ονειρεύεστε".
Είναι η δημοκρατία των 5 εκφραστών του ψεύδους που φασιστικά, περιστασιακά και "κατά περίπτωση" επιβάλλονται στην αλήθεια του ενός. Είναι η δημοκρατία των 5 ανθρώπων του ψεύδους που ορίζουν τελεσίδικα και φασιστικά θεσμούς κατάλληλα σχεδιασμένους, τέτοιους ώστε να αποκλείεται από το δικαίωμα γνώμης η μεγάλη πλειοψηφία των 35000 πειρατών.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 6 και 0 επισκέπτες